Ohlédnutí za rokem 2021

Ohlédnutí za rokem 2021

Ohlédnutí za rokem 2021

V prvním článku se rovnou loučím. Loučím se s rokem 2021, který byl v mém osobním životě jeden z nejtěžších vůbec. Hned začátek roku 2021 mě postihly dvě tragické události v rodině.

I přes všechny tyto problémy jsem se psychicky nezhroutil a stále jsem věřil, že Vintagekola dokáži posunout a konečně nastartovat tím správným směrem. Za nesmírné trpělivosti a podpory mojí přítelkyně mám pocit, že tento rok byl zlomový. Čímž jí chci velice poděkovat, protože je to se mnou občas zkouška.

Hodně věcí se povedlo nad očekávání. Dne 1.9.2021 jsme ze statického webu www.vintagekola.cz udělali e-shop. Tady bych chtěl poděkovat mým dvěma kamarádům za velice dobře odvedenou práci počínaje J. N. (položil základy těchto stránek) konče J. M. (vytvořil ze stránek e-shop a tvoří dál). Děkuji, že vás to tak chytlo a snášíte mé neustále připomínky a podněty, které pak přetváříte v realitu. Na e-shopu se neustále pracuje, proto nám promiňte chyby, s kterými se můžete občas setkat. Za každé nápady či návrhy pro vylepšení Vám budu vděčný.

Nasbíral jsem mnoho nových kontaktů týkajících se vintage kol. Změnil jsem zaměstnání, abych měl více času se věnovat svému koníčku, který, jak doufám, přeroste v práci.

Plány na následující rok 2022 nejsou jen expanze samotného e-shopu, ale také rozšíření sortimentu nabízeného zboží. Chci se soustředit na větší okruh zákazníků. Chci rozš ířit nabídku o další sortiment náhradních dílů, oblečení a příslušenství spojeného s cyklistikou. Nechci tím rozhodně naznačovat, že bych zanevřel na sběratele a srdcaře. Jen chci všem svým zákazníkům jít s nabídkou naproti a poskytnout jim dnes už nesehnatelné komponenty a náhradní díly, jež se již desítky let nevyrábí a mohou pomoci vzkřísit ze sklepů a půd již zapomenutá jízdní kola.

Chci všem svým zákazníků, přátelům a čtenářům tohoto článku nesmírně poděkovat za podporu, jež mi v roce 2021 byla od Vás všech poskytnuta. Přeji Vám příjemné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví a najetých kilometrů v nohách v příštím roce 2022.

S pozdravem

Filip Engl